Hakkımızda

MTBES HAKKINDA

Mekatronik Teknik Bilişim Endüstri Sistemleri

Firmamız Mekatronik Teknik Bilişim Endüstri Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. (MTBES) kablo gruplama, plastik enjeksiyon ve montajlama sektöründe genç ve uzman kadrosu ile dinamik bir üretim yapısına sahip olup kaliteyi mutluluğunuz haline getiren bir konumdadır.

2010 yılında Çerkezköy OSB de kurulu olan Almanya merkezli Haas Group firmasının bölgemizden yatırımını taşımak istemesi üzerine, Sn. Hakan BECEREN tarafından 2013 yılında devir alınarak MTB Endüstri Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

MTB Endüstri Sistemleri olarak mevcut potansiyelinin üzerine çıkan firmamız; kablo gruplama/ tasarım çalışmaları, enjeksiyon baskı, terminal /soket üretimi yaparak kablo ve elektrik sistemleri ihracatçısı ve üreticisi konumuna kavuşmuştur.

2018 yılı itibari ile Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Sn. M. Talha BECEREN, Güven, Kalite, Profesyonellik ilkelerine dayanarak girdiği bu yolda; daha aktif ve dinamik bakış açısına sahip kadrosu ile faaliyet alanlarını genişleterek firmamızın şu an ki konumuna kavuşmasını sağlamıştır.

3600 m² alanda 80 çalışanı ile bölgesinde faaliyet gösteren MTB Endüstri Sistemleri;
Global bakış açısı ve sektörüne duymuş olduğu saygıyla beraber kendini geliştirmeyi adeta bir kültür haline getirerek yenilenen teknolojik sistemlere yapmış olduğu yatırımlar ile kaliteli üretimin önemini her daim paydaşlarına sunmaktan mutluluk duymuştur.

Müşterilerimizin birer iş ortağımız olduğunu unutmadan ve kalite standartlarının sağlanması açısından ISO 9001/2015, İSO 14001/2015 belgesini bünyemize dâhil ederek sürekli güncel tutmaktayız.

Hizmet verdiği ana sektörler;
Beyaz Eşya Sektörü (Televizyon, Kahve makineleri, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Kurutma makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın vb. kablo grupları üretimi)
Isıtma Sistemleri & Soğutma Sistemleri Sektörü (Kombi, Klima, Termosifon, İnfrared ısıtıcılar vb. kablo grupları üretimi)
Otomotiv Sektörü (Sensör lambaları, Stop lambaları, Sinyal lambaları, Emniyet kemerleri kablo grupları üretimi)
İş & Tarım Makineleri Sektörü (Traktör, Çim biçme makineleri kablo grupları üretimi)
Oyuncak Sektörü (Akülü ve elektrikli oyuncaklar, vb.)
Diğer Sektörler (İnşaat Makineleri, Aydınlatma, Demir Çelik ve Cam Sanayi, Raylı Taşımacılık & Madencilik, Sağlık, Gıda, Gemi İnşası, Makine ve Elektrik Sanayisidir)

Firmamız Türkiye'de yerli sermaye ile bu sektörler üzerinde kullanılan tüm kablo gruplarını profesyonelce üretmektedir. Asıl iş ortaklarımız olan değerli çalışanlarımızın sağlıklı çalışma koşulları ve kendilerini güvende hissettikleri bir ortam için OHSAS18001 belgesini de bünyemize dâhil etmeyi planlıyoruz.

tr_TR